Πέμπτη, 1 Δεκεμβρίου 2011

Ο ΠΑΟΚ καλπάζει στον βαθμολογικό πίνακα της ΟΥΕΦΑ

Ξεπέρασε την ΑΕΚ και πάμε φουλ για γαύρο.
Ανοίξτε την ανάρτηση για να δείτε τον πίνακα.



07/0808/0909/1010/1111/12ranking
1Manchester UnitedEng32.575028.000028.585636.671412.9750138.807
2FC BarcelonaEsp27.775028.662430.585636.642814.7428138.408
3ChelseaEng28.575025.000022.585626.671411.9750114.807
4Bayern MünchenGer22.700022.537430.616624.133214.5832114.570
5ArsenalEng21.575022.000025.585622.671413.9750105.807
6Real MadridEsp14.775014.662422.585633.642815.7428101.408
7InternazionaleIta16.050013.275034.085621.314212.271496.996
8FC PortoPor15.585617.357021.000031.760010.433296.135
9LiverpoolEng24.575023.000024.585615.67141.975089.807
10Olympique LyonFra13.385615.200028.000019.15009.366685.102
11Shakhtar DonetskUkr7.975029.325011.160026.01667.116681.593
12AC MilanIta16.050014.275019.085618.314211.271478.996
13VillarrealEsp15.775018.662410.585626.64285.742877.408
14ValenciaEsp9.775013.662419.585621.642811.742876.408
15BenficaPor12.58564.357021.000025.760012.433276.135
16Atlético MadridEsp14.775017.662424.58569.64288.742875.408
17Olympique MarseilleFra13.385614.200017.000020.150010.366675.102
18CSKA MoscowRus6.250018.950021.233216.18329.250071.866
19Werder BremenGer15.700024.537418.616611.13321.583271.570
20Zenit St. PetersburgRus23.250014.95002.733218.183211.250070.366
21Hamburger SVGer18.700024.537421.61663.13321.583269.570
22AS RomaIta19.050016.275012.085618.31422.771468.496
23PSV EindhovenNed17.00006.266613.883220.233210.640068.023
24SevillaEsp18.775010.662422.585612.64283.242867.908
25Sporting CP LisbonPor18.585613.357014.000013.76007.433267.135
26Schalke 04Ger15.70008.53743.616630.13327.583265.570
27Tottenham HotspurEng16.575012.00003.585624.67146.975063.807
28FiorentinaIta23.050011.275024.08562.31421.271461.996
29Dinamo KievUkr3.975022.32509.160019.01665.116659.593
30Sporting BragaPor8.585613.35703.000025.76008.433259.135
31Girondins BordeauxFra13.385611.200030.00002.15001.366658.102
32AjaxNed3.000014.266610.883215.233211.640055.023
33Manchester CityEng3.575020.00003.585616.671410.975054.807
34VfB StuttgartGer7.700010.537420.616613.13321.583253.570
35Olympiakos PiraeusGre14.50009.300017.58002.52009.040052.940
36Bayer LeverkusenGer18.70002.53743.616616.133211.583252.570
37PanathinaikosGre13.500013.300013.58007.52002.540050.440
38FC Twente EnschedeNed3.00009.26669.883217.23328.640048.023
39FC KøbenhavnDen6.02509.64007.880018.34004.580046.465
40JuventusIta2.050016.275018.08568.31421.271445.996
41Spartak MoscowRus13.25007.95001.233220.18322.750045.366
42AnderlechtBel12.90000.900014.74005.92009.580044.040
43FC BaselSui11.25004.58007.150010.180010.760043.920
44Fulham FCEng3.57503.000026.58563.67146.975043.807
45Glasgow RangersSco22.05000.37506.533212.72002.000043.678
46Paris Saint-GermainFra1.385618.20003.000014.15006.366643.102
47Metalist KharkivUkr1.975018.32502.660010.016610.116643.093
48EvertonEng20.57504.000011.58563.67141.975041.807
49FenerbahçeTur18.95006.400012.52002.42000.975041.265
50Standard LiègeBel1.900010.900017.74000.92009.580041.040
51VfL WolfsburgGer2.700012.537419.61663.13321.583239.570
52Rubin KazanRus2.25001.950014.233212.18328.250038.866
53GalatasarayTur7.950015.400011.52002.42000.975038.265
54GetafeEsp20.77502.66243.58568.64281.742837.408
55Lille OSCFra1.38562.200015.00009.15009.366637.102
56BesiktasTur8.95003.40008.52009.92004.975035.765
57Club BruggeBel2.90006.900011.74003.92008.580034.040
58AZ AlkmaarNed7.00001.26669.88327.23327.640033.023
59UdineseIta2.050017.27503.08562.31427.271431.996
60CelticSco12.05007.37505.53322.22004.500031.678
61NapoliIta2.05004.27503.08569.314211.271429.996
62BATE BorisovBls0.36666.80005.675010.17506.625029.641
63Borussia DortmundGer2.70004.53743.616610.13328.583229.570
64Athletic BilbaoEsp2.77502.662411.58563.64288.742829.408
65Hapoel Tel-AvivIsr5.47500.350010.45008.92504.050029.250
66Bolton WanderersEng15.57503.00003.58563.67141.975027.807
67Aston VillaEng3.575011.00005.08565.17141.975026.807
68Hertha BSCGer2.70007.537411.61663.13321.583226.570
69Lazio RomaIta9.05002.27507.08562.31425.271425.996
SampdoriaIta4.050011.27503.08566.31421.271425.996
71Sparta PrahaCze6.02502.47505.82008.70002.450025.470
72PAOK ThessalonikiGre1.50001.30003.080010.52009.040025.440
73AS Saint-ÉtienneFra1.385617.20003.00002.15001.366625.102
74APOEL NicosiaCyp0.53322.26667.85002.125012.325025.099
75FC SalzburgAut2.64000.450014.87502.87504.125024.965
AaB AalborgDen6.025015.64001.38001.34000.580024.965
77Dinamo ZagrebCro4.73324.86664.60005.82504.750024.774
78Steaua BucurestiRom4.52004.52845.21665.63324.766624.664
79AEK AthensGre8.50001.30004.58006.52003.040023.940
80Stoke CityEng3.57503.00003.58563.67148.975022.807

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου